P I S E R R O

[vc_row full_height=”yes” video_bg=”yes” video_bg_url=”https://www.youtube.com/watch?v=yaod24Y7Ibc” css=”.vc_custom_1524044480118{margin-bottom: 70px !important;background-image: url(http://import.getbowtied.com/the-retailer-v1.2/wp-content/uploads/2015/09/retailer-product-1.jpg?id=49) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1473241656440{padding-top: 0px !important;}”][vc_single_image image=”385″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear” css=”.vc_custom_1524063698287{padding-top: 180px !important;padding-bottom: 180px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”boxed” background_style=”normal” css=”.vc_custom_1401702712051{margin-bottom: 50px !important;}”][vc_column]

Modernizim dhe elegancë e krijuar me mjeshtëri artizanale!

Identifikohuni për stilin tuaj personal të krijuar nga Piserro!

[/vc_column][/vc_row][vc_section css=”.vc_custom_1506518874792{padding-top: 75px !important;padding-bottom: 75px !important;}”][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1524141137855{padding-top: 0px !important;padding-right: 50px !important;padding-left: 50px !important;}”]

STILI

[/vc_column_text][vc_single_image image=”387″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”fadeIn”][vc_column_text css=”.vc_custom_1524141157551{padding-top: 50px !important;padding-right: 50px !important;padding-left: 50px !important;}”]

Kur visheni me brendin Piserro, të jeni të sigurt se do të jeni unik dhe ndryshe nga të tjerët. Jemi të njohur për kreativitetin në veshje dhe elegancën. Veshjet elegante gjithmonë janë të sikletshme për një numër të madh të meshkujve, por Piserro ka arritur që ta largojë këtë dobësi të përgjithshme, duke krijuar për ju veshjet elegante më të rehatshme se çdo kompani tjetër.
Suksesi që ne tregojmë në vendet ku kemi përfaqesitë dhe pjesmarrja e njerëzve ne sfilatat e ndryshme të organizuara nga ne, tregon qartë për interesimin e tyre për brendin tonë.
Ndjehuni edhe ju elegant me veshjet nga Piserro!

[/vc_column_text][vc_single_image image=”392″ img_size=”8×77″ alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row full_height=”yes” css=”.vc_custom_1524065086746{padding-top: 15% !important;padding-bottom: 15% !important;background: rgba(0,0,0,0.27) url(http://piserro.mk/wp-content/uploads/2018/04/collection_newest..jpg?id=397) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;*background-color: rgb(0,0,0) !important;}” background_style=”parallax” el_id=”zbuloni”][vc_column][vc_row_inner type=”boxed”][vc_column_inner]

Moderne dhe Elegante


[/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner type=”boxed”][vc_column_inner]

ZBULONI PRODUKTET E REJA

[vc_btn title=”ZBULONI” style=”custom” custom_background=”#000000″ custom_text=”#ffffff” shape=”square” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fpiserro.mk%2Fkoleksionet%2F|||”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]mintergate